O nas

Wszyscy wywodzimy się i utożsamiamy z misją Fundacji Innopolis, wszystkich nas nauczyła słuchać i pomagać, ale życie to ciągła zmiana. Idziemy na przód, bo chcemy być dla Was i z Wami.

Jesteśmy grupą specjalistów, profesjonalistów w swoich dziedzinach, którzy jednocześnie są przyjaciółmi. Chcemy razem pracować i razem pomagać innym.

Nie zmieniamy miejsca, nie zmieniamy telefonu. Nadal spotkacie nas w Łodzi, na ul. Targowej 9a na III piętrze. Usiądziecie w tych samych wygodnych fotelach w naszej pracowni.

Wszyscy, którzy korzystali z pomocy Punktu Interwencji Kryzysowej RESTART mogą nadal umawiać się na spotkania pod tym samymym numerem telefonu 798-201-307.

Możecie też napisać do nas na adres pwp.pomoc@gmail.com i nadal zakładać rezerwacje wizyt w naszej  E-rejestracji.

Czekają na Was ci sami fajni i życzliwi ludzie: Kasia Topolska, Edyta Sabicka, Tomek Bilicki, Krzysiek Durnaś oraz nowe osoby Ola Chmielecka, Ania Grabarczyk i Jarek Stępień.

Do zobaczenia

Nasi Specjaliści

Aleksandra Chmielecka. Pedagog i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Na zdjęciu z Mańkiem. Maniek też jest z naszej ekipy, dlatego, że Ola jest dogoterapeutą i pracuje w teamie z Mańkiem. Dodatkowo Ola jest trenerem TUS i poznaje tajniki terapii ręki. W planach ma także zgłębianie technik arteterapii. To jej głos usłyszycie najczęściej w telefonie dzwoniąc do naszej pracowni, bo będzie obsługiwała naszą rejestrację.

Krzysztof Durnaś – pedagog, trener rozwoju osobistego, interwent kryzysowy, terapeuta w nurcie TSR w procesie certyfikacji, konsultant badania odporności psychicznej MTQPlus oraz MindSonar, trener TUS, współautor programu treningu umiejętności społecznych kakTUS dla nastolatków. Ukończył studia z psychologii motywacji na SWPS w Warszawie, studia z coachingu oraz kilkaset godzin szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, wspierania innych w rozwoju, rozwiązywania problemów nastolatków i dorosłych. Współpracuje jako wykładowca z Uniwersytetem Łódzkim, Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie. Poprowadził kilka tysięcy godzin szkoleniowych, współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli w całej Poslce. Jak widać na zdjęciu dogaduje się z każdym i potrafi słuchać. Lubi pracować z nastolatkami i dorosłymi.W naszej pracowni będzie koordynował sprawy merytoryczne.

Tomasz Bilicki- psychoterapeuta, certyfikowany interwent kryzysowy (University of Maryland), absolwent programu szkoleniowego ICISF w modelu indywidualnej i grupowej interwencji kryzysowej CISM, zalecanego przez ONZ. Szkolił się także na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Utrechcie i Harvarda. Ukończył psychologię motywacji na Uniwersytecie SWPS oraz kilkaset godzin szkoleń w zakresie wsparcia i terapii (m.in. w Instytucie Psychologii Zdrowia, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Ośrodku Psychoterapii „Mały książę” w Krakowie). Prowadzi konsultacje, terapię, interwencję kryzysową i treningi umiejętności społecznych dla nastolatków.
 
 
Katarzyna Topolska – psycholog, interwent kryzysowy, koordynator projektów społeczno – edukacyjnych, redaktor portalu e-pedagogika. Lubi pracować z nastolatkami. Uwielbia prowadzić szkolenia i warsztaty. Prywatnie bardzo lubi podróżować i tańczyć modern jazz i inne takie tam, ale to tajemnica. Chcesz pogadać z dobrym psychologiem – umów się na spotkanie z Kasią

Beata Brudak – socjoterapeutka, certyfikowany tutor I stopnia, pedagog z zakresu resocjalizacji, terapii pedagogicznej, rewalidacji, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiada uprawnienia do prowadzenia treningu umiejętności społecznych i regulacji emocji. Ukończyła wiele szkoleń min. z zakresu interwencji kryzysowej i pomocy psychologicznej rodzinie w kryzysie, rozpoznawania depresji, rozwoju psychoseksualnego dzieci, pracy z dzieckiem z autyzmem, metod pracy z dziećmi z zespołem Aspergera czy niepełnosprawnością intelektualną. Od ponad 10 lat pracuje z osobami w kryzysie bezdomności wykorzystując metodę dialogu motywującego. Ładuje baterie wyjeżdzając na łono natury relaksując się podczas łowienia ryb, zbierania grzybów, wsłuchiwania się w szelest liści, szum wody czy śpiew ptaków…

Nasi trenerzy i specjaliści prowadzą zajęcia dla:

Pracownia Wsparcia Psychologicznego poMOC

ul. Łagiewnicka 54/56 Bud C 1.19
91-463

Dołącz do Nas na: